| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Am umblat de curand la setarile de la Google Chrome si mai nou nu imi merg unele site-uri. ex:yahoo mail(ma lsa sa intru pe yahoo dar nu si pe mail). Nici pe Internet Explorer nu imi merg. Ce ar trebui sa fac? Dau fundita

3 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Problema s-ar putea sa fie de la virusi, daca zici ca nu iti merg anumite site-uri pe 2 browsere. Dai o scanare cu un antivirus updatat la zi.
Daca ai si alte intrebari sau te intereseaza si alte Tutoriale despre calculatoare, uite aici unele destul de faine: http://www.tutorialepc.ro

| Savy a răspuns:

Incearca "Options - Under the hood - Reset to default" sau ceva de genu (zic din amintiri, nu folosesc Chrome). Insa nu cred ca problema e de la browsere din moment ce ai facut setari pe unul si efectul e la doua.

| Steaua10 a răspuns:

Pentru a le reseta la loc vei pierde mai mult timp, decat sa le scoti de pe net si sa le instalezi din nou.Eu Recomand Opera si Mozilla.