| DomnulMuratura99 a întrebat:

Cum fac sa nu imi mai miroasa adidasii a cadavru si eventual nici picioarele..transpir prea repede

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Experienta proprie. Lucrez incaltat cu bocanci de protectie, iarna, vara nu conteaza, minim 10 ore pe zi cu sosete groase cu talpa plusata absorbanta, speciale pentru lucru. La sfarsit de tura sunt doar usor umede dar zero miros. Poarta sosete pentru sportivi, cam acelasi gen sunt. Chiar daca transpiri, au capacitatea de a absorbi excesul de umezeala dar nu miros. In cazul tau nu ar strica si un praf de talc prima sa le incalti. Sper sa te ajute.

9 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Solutie de Formol 10%. Incercata de mine, garantat. Ideea este sa dai si cu ceva crema ca se usuca picioarele. http://bit.ly/31q1nfy

| Sofer a răspuns:

Pe caldura asta nu ai ce face frate. ori papuci sau sandale.

| gabicoo a răspuns:

Poartă sandale!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elimina cauza, adica transpiratia

Răspuns utilizator avertizat
| UnulSimplu312 a răspuns:

Iti faci tălpile cu deodorant sau papuci

| Pandicornita a răspuns:

Nus, nu mai omor oamenii. Da cu pudra

| hyozanryu a răspuns:

Acid boric gasesti in farmacii, faci o solutie(amesteci cu apa, tii picioarele in apa), iti explica farmacistul(a).