| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am spalat adidasii dar tot miros urat. Cum fac sa nu mai miroasa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exista deodorant pentru adidasi.
Se gasesc in Mall, la magazine de incaltaminte (cred ca la orice magazin de incaltaminte).
Dai cu ala si e ok.
Daca te speli zilnic, porti sosete mereu curate, etc nu o sa ai probleme.

5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Ai putea sa ii cureți cu bicarbonat in interior. Absoarbe si neutralizează mirosul.

| CinevaNou a răspuns:

Ii bagi intr-o punga si ii lasi in congelator o zi.

| UnBroken2016 a răspuns:

Simplu. Cumperi alti.

| pufulescu a răspuns:

Ii arunci! Fiindca probabil adidasii tai sunt facuti din materiale proaste care retin bacteriile si deci mirosurile
Sunt sigur ca exista si adidasi cu materiale bune la un pret ceva mai mare.

| NyctophobicGhost a răspuns:

Ai putea sa te speli si pe picioare.Noi asa obisnuim la 12 luni, cand schimbam cate o pereche buna de incaltari.