| HocusPocus a întrebat:

Cum fac sa nu mai primesc cereri la jocuri pe facebook?

Răspuns Câştigător
| FrénétiQué a răspuns:

Cel mai simplu e sa dai **Ignore** la persoanele care iti treimit neincetat chiar si dupa ce le-ai spus sa nu-ti mai trimita, asa aveam si eu vreo 2 in lista care nu se opreau din trimis. Le-am spus sa se opreasca, au spus ok, dupa 2 zile au continuat sa trimita asa ca au primit Ignore, bafta.

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Deleting your fb account is one way.

| Niiiicu a răspuns:

Nu cred ca este posibil deoarece o cerere o primesti de la o persoana, si sa ii spui acelei persoane sa nu mai trimita o va face sa se simta nasol, si eu primesc dar nu le dau importanta