| Celeana a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu mai primesc cereri de la jocuri de pe facebook? Multumesc!

7 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Opresti platforma de jocuri din setari de pe acolo!

| Celeana explică (pentru Medema):

Pai daca presc platforma, eu as putea sa ma mai joc sau nu? :/

| Medema a răspuns (pentru Celeana):

Aaaa pai atunci nu mai ai cum nici sa intri pe ASK sau TPU de pe facebook! Nu merge!

| Celeana explică (pentru Medema):

Ooooook, mersi oricum happy

| Lowly a răspuns:

Nu ai ce face... cererile se trimit la toti prietenii din lista, eventual scoti din lista de prieteni pe cei care te streseaza cu prea multe cereri big grin

| Medema a răspuns (pentru Lowly):

Daca alternativa asta o foloseam si eu riscam sa raman fara prieteni laughing)

| NoOoD a răspuns:

Intri in setari si urmezi pasiwinking