| teadorr a întrebat:

batting eyelashes cum pot face sa nu mai primesc notificari/cereri de la jocuri pe facebook? big grin dau funda big grin

4 răspunsuri:
| TheUnForgiveN a răspuns:

Account –>> Account Settings –>> Notifications si ai acolo niste categorii.Dai edit pe ce vrei tu si debifezi.

| teadorr explică:

Nu pot sa debifez. de asta am intrebat straight face

| Nifra a răspuns:

Din cate stiu nu cred ca poti sa faci ceva sa nu mai primesti, dar atunci cand primesti o cerere de joc ii dai bloc si n-o sa mai primesti niciodata cerere de la jocul ala. Eu asa am inceput sa fac, stiu e cam grreu, dar cu timpul daca le tot dai bloc n-o sa mai primesti happy

| Lawynushuuu a răspuns:

Buna! Intri la: Setări de Confidențialitate (Privacy settings) si jos de tot scrie: Persoane și aplicații blocate. Dai pe Manage Blocking si scrii acolo ce aplicație vrei sa blochezi. Sper ca te-am ajutat!