| NoOne18 a întrebat:

Cum fac sa nu mai urmaresc pe cineva? Am dat cereri de prietenie si la unii apare ca ii am follow si nu apare butonul unfollow, si nu vreau sa-mi apara toti idiotii in lista mea de Urmareste".

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă acele persoane nu îţi acceptă sau ignoră cererea de prietenie tu vei rămâne ca "follower".
Dacă vrei să dispari din lista lor de following, doar anulează cererea de prietenie. Sau aşteaptă ca ei să o accepte.
Majoritatea te lasă aşa, în stand-by doar să pară că au urmăritori.