| glodbogdan a întrebat:

Cum fac scheme in fifa 10, adica sa trec de un jucator advers, cum sa sutez cu efect.Pasa-w Sut- space Pasa printre-e centrare-r demarcare-cu.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Pai ca sa faci scheme tr sa apesi shift! shift stanga!, cel putin asa e la mine, si asa e si standard mi se pare! si ti apasat shift + tastele sus jos stanga dreapta si faci combinatii! sau daca apesi shift de mai multe ori faci bicicleta!
acum sutul cu efect! e cam greu de facut! mie imi iese din lovitura libera bine! cand vrei sa sutezi si apesi pentru sut apasa tasta stanga sau dreapta ca sa prinda efect de stanga sau dreapta! are mai mult efect daca dai lovitura libera pe sub zid ( pe jos )
! succes big grin. dar sincer iti recomand sa umbli putin la controale! de ex eu le am asa: sut: D, centrare:A, pasa: S :pasa filtranta:W, schimba jucator:Q, pace button:C, buton de scheme: shift stanga, iesire portar:shift dreapta!, mentalitate jucatori:1, anulare faza: z, tackle:A, standing tackle:F, trigger run:r...si cam atat imi vine in minte acum!, ca sa dai sut cu latul. dai sut+schimbare jucator!, sut cu siretul(puternic) sut+pace control( c la mine )!, lob: sut + pasa ( s la mine )!, de asemenea fenta sut este sut + pasa... da repede! pai cam atat stiu, bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa zici fifa 11