| candygirl7 a întrebat:

Cum faci formele alea pe tastatura cand scrii... >ex ☆ happy?

Răspuns Câştigător
| 0000anonim0000 a răspuns:

Tastatura are caractere speciale, dar e limitata la "~! @ # $ % ^ & * ( ) _ + - | ", " etc. Daca vrei stelute, si alte chestii, singura solutie este sa le copii de pe site-uri(cauta si tu pe googlehappy ) cu caractere speciale(le poti face in word, cu niste font-uri speciale, si dupa aia le copii). Se cheama glyph-uri, din cate stiu. Funda?

3 răspunsuri:
| Gini a răspuns:

Cum faci smili te referi tu? (Ex: laughing thinking) Ti apasat pe shift si dupa pe pe;,', 2, 3,4, 5 si vezi ce iti aprare. Bafta

| babyangel a răspuns:

Te referi la emoticoane? le faci cum le faci pe mess tongue
tongue big grin happy laughing rolling on the floor :X

| candygirl7 explică:

Ma refeream la asta:☆...eu am dat copy si paste ...altfel se poate?