| stefy01stefy a întrebat:

Cum folosesc wi-fi pentru samsung galaxy mini,

3 răspunsuri:
| Bogdan7265 a răspuns:

Pai dupa ce ai facut ce ti-a spus Rores98 ar trebui sa iti apara o fereasta ceva cu retelele wi-fi sau wireless(mentiones ca trebuie sa ai wireless in casa ca sa folosesti wi-fi)intri pe a ta( sau daca esti alt undeva ex: restaurant poate avea acel loc fara sa mai adaugi parola)introduci parola de la wireless-ul tau si gata sus a trebui sa iti apara antena aia si cu linii mai putine sau mai multe in functie de semnal.

| stefy01stefy explică:

Da Rares98 asta stiam dar dupa nu mai stiu cum, mai trebuie facut ceva?

| Johnny98 a răspuns:

Intri in meniu si dupa aia sus deaupra ai o bara.Tragi de ia in jos si dupa aia de duci unde e un fel de "antena cu liniute" sau scrie pur si simplu wi-fi apesi pe ia si dupa aia te descurci big grin funda?