| Gabitu20 a întrebat:

Cum imi anulez contul de facebook?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Intra aici pentru stergerea contului de facebook:

https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account

2 răspunsuri:
| NCL a răspuns:

Buna nu il poti anula il poti inchide doar. La setari intri pe securitate si jos sub intrebari ai "Dezactiati contul " cu albastru scris!

| EyeCandy a răspuns:

Acolo unde te desconectezi, langa ACASA, intra la "setarile contului". Apoi, in stanga, ai mai multe alegeri, dar apasa pe : "Securitate". Si acolo, apare chiar pe ultimul' rand unde scrie ceva "DEZACTIVATI CONTUL".
Funda?