| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi anulez contul de pe 'toti pentru altul' laughing? FundiTa

Răspuns Câştigător
| Adellee a răspuns:

Ori ii scrii administratorului(acolo sus in dreapta scrie contact iei de acolo adresa acestuia de email si ii spui ca vrei sa iti anulezi contul)ori nu mai intri deloc pe el. fundita?big grinbig grin

6 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Contacteaz-o pe raluca(administratoarea)la contact in care sa-i soliciti printr-un mail anularea contului

| Derye a răspuns:

De pe tpA nu ai cum sa-ti anulezi contul. Nici cel de pe tpU. Lasa'l in paragina. Nu te deranjeaza. Sterge toti prietenii si in 2 saptamani nici nu mai stii ce'i aia TPU.

| alexdop21 a răspuns:

E ca un virus...nu poti scapa...si eu incerc asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok mersi frumos happy toate raspunsurile le.am bifat cmq fundita la marry ann ca are putine big grin

Răspuns utilizator avertizat
| koool a răspuns:

Eu unu zic ca nu ai cum.