| costi_4108 a întrebat:

Cum imi pot anula un cont de pe facebook?

3 răspunsuri:
| KiMi_6003 a răspuns:

Dai la contul meu -> setarile contului -> si ultima rubrica, cea de jos este dezactivarea contului big grin sau daca e in engleza account ->account settings -> si la fel ultima rubrica e dezactivate account big grin si gata. fundita?cryingbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms

| MihaElla29 a răspuns:

Buna! pai dai la Contul Meu dupa aceia scrie Setarile contului si dai acolo si iti scrie Setari si dai tot in jos si scriebig grinezactiveaza cont. Sper ca ai inteles cum ti'am explicattongue. Fundita?big grin