| Bee123 a întrebat:

Cum imi pot creea propriul site(fara html sau chestii de genu')? Funda:X

Răspuns Câştigător
| selfie a răspuns:

Http://www.ucoz.com/register/
Eu mi-am facut. Este foarte bun!

7 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Trebuie sa iti alegi domeniul si sa vezi daca este liber, trebuie achizitionat (costa cam 50 euro pe viata) si apoi sa contactezi un specialist care se ocupa cu asa ceva.

| Leandro a răspuns:

Cel mai simplu e cu www.ucoz.ro (subdomeniul ucoz.com), un sistem simplu prin care poti sa-ti creezi un Site sau Blog gratuit! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati, ai gratuit hosting, spatiu, trafic nelimitat, adresa tip nume.ucoz.ro si o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Iar aici ai un tutorial video: http://www.tutorialevideo.info/? p=3090

Mult succes!

| Taeron a răspuns:

E putin cam paradoxal pentru ca esenta unui site este limbajul HTML

| Tiby a răspuns:

Foloseste ucozwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Bee123 explică:

Sunt pe gratis wordpress si ucoz.com