| DouaPuncteD a întrebat:

Cum imi pot dezinstala sweetimul?:straight face please raspunsuri.crying

6 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Start >control panel > add or remove programs > cauti acolo programul pe care vrei sa il desinstalezi > dai click pe el > remove

| BrancoveanuAlexandra a răspuns:

Clik pe start apoi in dreapta ai control panel si vezi ca trebuie sa iti apara Add or Remove Programs si ai la primul unde cauti sweetim si dai remove...sau daca il ai in bara start la all programs dai la unistall :X. Te pup!:*

| FlaviuZz a răspuns:

Intrii in start->Settings->control Panel->REmove programs(aia cu add or remove programs) si cauti acolo Sweetim toolbar sau ceva de genul, de fapt dezinstalezi orice are numele sweetim
Sper ca te-am ajutat

| FlaviuZz a răspuns:

Start->Settings->Control Panel->Add or remove programs->In lista care apare cauti cuvintele legate de sweetim si le dezinstalezi
Sper ca te-am ajutat

| JuStOkTa a răspuns:

Intri in start apoi control panel si acolo cauti Add or remove programs dai 2 clickuri acolo iti va aparea si sweet im dai click sa inca un clic pe remove succes!

| dragosbarca a răspuns:

E si tare greu intri in start, dai control panel, add or remove programs cauti sweetim dai remove dai yes si gata se incarca a fost greu? foarte usor!