| Jonathan a întrebat:

Cum imi pot marii viteza mainilor (palmelor)?

Răspuns Câştigător
| cristianpopa a răspuns:

Prin antrenament si repetitie. Unii spun ca viteza e nativa, eu nu sunt de acord, am experimentat pe corpul meu. Succes!

4 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Prin exercitiu, fara sa vreau din cauza meseriei am viteza si precizie milimetrica in a imi misca mana dreapta happy ce as face eu in locul tau, mi-as lega de maini cate o sticla de jumate si as face exerciti definite, imi aduc aminte ceva vag ca cineva ca sa isi mareasca forta loviturilor mainilor arunca apa dintr-un butoi prin miscarea mainilor alternativ atingand apa cu degetele si palma in jos si-a creat si viteza si precizie si totodata si putere happy acum depinde pentru ce iti trebuie happy

| Asphalt.Fucker a răspuns:

Cat de repede dai din maine, le misti in reluare sau cum adica, foarte amuzanta intrebarea.

| Criss1105 a răspuns:

Se poate asa ceva? :O

| Jonathan explică:

M-a luat tata la el la firma si a zis ca daca vreau ii stampilez niste hartii si ma plateste, doar ca e vreo camera intreaga de hartii si trebuie ma ma misc repede.