| Ibinceanu_Catalin_1992 a întrebat:

Cum imi schimb culoarea la facebook
?

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu se poate schimba culoarea la facebook. Programele, eventurile si ce or mai fi care promit ca fac acest lucru sunt doar niste virusi.

| DiannaDia a răspuns:

Nu iti recomand. Insa, daca tin eu bine minte, daca ai google chrome poti sa iti personalizezi facebook-ul. Incearca!

| charleslouboutin a răspuns:

Nu ai cum. Ce primesti tu acolo posturi pe facebook e de fapt un virus.

| Ciocolataaaaaaaaa a răspuns:

Acel program este un virus..deci mai bine ai lasa facebook-ul asa cum este decat sa virusezi tot pc-ul :*
Bafta!