| Skeletor a întrebat:

Cum instalez moduri in spider-man web of shadows?

Răspuns Câştigător
| mistocaru a răspuns:

Salut.1 dupa ce ai downloadat jocul dai extract here (extract files).2 te duci in locul in care l-ai extractat si dai din nou extract here pe ce ti-a aparut.( daemon tools necesar).3 dupa ce ai facut cele de mai sus folosesti daemon sa montezi imaginea folosindute de fisierul extractat mai devreme.4 copiezi crack din cele extracteate si dai paste si replace in locul unde ai instalat joculhappy daca faci toate cele de mai sus sigur va merge jocul

1 răspuns:
| mistocaru a răspuns:

Trebuie sa downloadezi texmod si apoi iti dai tu seama. trebuie doar sa alegi programul pe care vr sa il foloseasca (spiderman web of shadows) si dupa aceia dai clic pe imaginea mica cu folder din mijlocul programului si selectezi modul din desktop sau il selectezi din fisierul in care l-ai bagat si apoi dai clic pe "run". ar trebui sa mearga ca la mine merge