| Desteρtul a întrebat:

Cum instalez windows vista pe un xp?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vrei sa instalezi windowsul din nou sau nu ai cd de instalare descarci de aici vista transormer il instalezi si ai meniul sunetul exact ca la windows vista http://www.megaleecher.net/Free_Windows_XP_To_Vista_Transformation_Pack

| wrApe a răspuns:

Esti prost cu diploma...vb cu cineva, xp e tot windows, vai de tine

| Elena_Andreea_1997_LZex a răspuns:

Nu conteaza ce windows ai inainte se poate instala ce windows doresti. exista cd cu instalarile lui