| fataroz a întrebat:

Cum iti faci propiul tau site pe net?

Răspuns Câştigător
| RaLuCa_7165 a răspuns:

Intri pe http://www.ucoz.com este un site unde iti poti crea propriul site free!

5 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Pentru domeniile private. ro,. com,. org etc te costa aproximativ 10$ pe an.Pentru a le cumpara incepi prin a-ti face un blog pe www.blogger.com (ai nevoie de o adresa de mail pe Gmail-Google)

P. S odata ce ai blogul vezi setarile.
P. P. S te sfatuiesc sa nu arunci banii pur si simplu pe geam.Nu e o diferenta intre un blog si un site "privat". E aceeasi platforma!
Uite, e chiar blogul meu: www.lucruri-spontane.blogspot.com

Nu l-am facut in 2 luni ce e drept. Dar a meritat!

Oricum sper ca te-am ajutat...

xoxo, mary

| GiuliaTamas a răspuns:

Sa iti faci propiul site costa mai bine fa-ti blogger si e usor de intrat pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautand dupa subliectul acesta am gasit un site foarte interesant: www.sitepe.net. Sper sa-ti fie de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! scuze.