| LeKu a întrebat:

Cum maresc viteza la internet?(eu am un laptop hp-g62, internetul meu este cel mai mare de la cosmote si n-am decat max. 200-300 kb/s)este un modem din acela mobi...

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Nu poti avea pretentii la viteze cand e vorba de internet mobile!

200-300kb/s este o viteza destul de buna pentru net mobile!

Vrei internet de mare viteza, fa-ti abonament la RDS&RCS Fiberlink 2. Cel mai bun abonament din tara, iti ofera viteze de pana la 100mbps (12, 5mb/s Reali) la doar 30 lei/luna.

| manda a răspuns:

Pai nu poti mai mult ca atata merge maksim dar u ai wailes la laptop si daca ai pe cineva prin prejuraul tau care are internet poti sa intri gratis a si poti sati maresti viteza la madem doar daca te duci la firma lor si dai o suna de bani pentru ati mari viteza ca eu am nodem wairel si imi merge cu 800-900kb/s dar platesk pe luna 200 lei