| waXonwaXoff a întrebat:

Cum mut arma la cs in mana dreapta? Vreau o comanda pentru consola! Pt ca nicio setare nu functioneaza decat daca o dau din consola!

Si as vrea o comanda pentru spray!

Răspuns Câştigător
| deluboss a răspuns:

Dai la video si dai d3d si tio pune in partea dreapta
da-mi si mie funda

6 răspunsuri:
| waXonwaXoff explică:

Daca as putea vas da la amandoi
dar patrick imi zice ca unknown command dar o sa iti dau voturi
poti sa raspunzi la cealalta intrebare (am mai pus una)

| JuStKid a răspuns:

Cred ca ai setat jocu la video pe software de aia nu apare. in dreapta -> seteaza pe open gl si o sa iti apara in dreapta! si eu am avut aceeeasi problema! bfta

| Yasmine1999 a răspuns:

Ce video

| Patrick a răspuns:

Cl_righthand 1. Nu este comanda pentru spray, te duci la options, keyboard si cauti spray logo, dai 2 clickuri si iti pui o tasta care vrei tu. dupa dai apply si ok. Funda?big grin

| Patrick a răspuns:

Ciudat sa iti dea unknown command, eu am vreo 3 binduri cu righthandwinking Oricum, merci pentru vot.

| B1tza a răspuns:

Deci te duci la Optiuni la Video selectezi la prima din stanga OpenGL dai apply si ok apoi intri in joc si apesi H si dai la Ajutor si dai Righthand