| BAGHI a întrebat:

Cum pot afla adresa de e-mail dupa care am creat un blog, pe blogger. Am mai multe adrese de email si nu mai stiu pe care am folosit-o. Vreau sa reactualizez acest blog.

2 răspunsuri:
| diaac a răspuns:

Blogger merge cu adresele de google. daca esti logat cu adresa cu care ai facut contul blogger, iti apare blogul la dashboard. Daca ai mai multe adrese de google le poti incerca pe acelea - te loghezi cu cate una si asa logat dai pe www.blogger.com si daca este adresa cu care ai facut contul, iti apare blogul si poti sa ii schimbi setarile.

| GabyB94 a răspuns:

Prin metoda incecare si eroare, altfel nu ai cum. Sau intri in contul tau de Gmail si cauti in bara de search dupa 'blogger'. Chiar daca e la Trash, ar trebui sa-ti gaseasca informatii despre blog - mesaj de bun venit, comentarii etc. orice ai avea despre blog.