Brigaela
| Brigaela a întrebat:

Cum pot afla cati Mega mai am la Extra-optiunea de Date pe cartela Cosmote?

Răspuns Câştigător
| TropicalStorm a răspuns:

Buna seara! dai *123*7# si aflii

10 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

@Cayla
fiindca fata de tine.se implica pe siteul asta!

Brigaela
| Brigaela explică:

Multumesc, raspunsul lui GeoFracture m-a ajutat.

Brigaela
| Brigaela explică:

Cayla, am fost votata de useri in cursul unei campanii care a avut loc in noiembrie 2009.
Daca ma intrebi asta din cauza faptului ca nu stiam raspunsul la intrebarea pusa aici, crede-ma ca nimeni nu stie totul.

| TropicalStorm a răspuns:

Cu placere happy

| andragrigoras2000 a răspuns:

Iti garantez eu ca ai 5 rolling on the floorce mai faci?

| OnuOnulică a răspuns:

Buna Brigaela!
Pai *123*7#

| florinmare89 a răspuns:

Super esti userul anulului cred ca iti place stiu ssuna stupid dar am 10 ani

| Cayla a răspuns:

Cum de esti userul anului?

| Amsam a răspuns:

Va rog frumos sa imi dati si mie accept.la sol.de prietenie.am vazut ca sunteti medic si vreau sa va intreb ceva. numai dumneavoastra ma puteti ajuta, pe mine si sora mea.multumesc mult...

| VicTim11 a răspuns:

Este o idee mai stupida dar merge. Sunati la numarul de telefon care se afla in plicul de unde ati luat simul Cosmote, la informatii clienti si acolo o sa va de-a un numar la care puteti apela pentru a afla.