| cristiana1234 a întrebat:

Cum pot ajunge de la piata sudului (SECTOR 4) in drumul taberei la liceul Gheorghe Asachi?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Heliodor a răspuns:

Ce cauti la mine in liceu?laughing
Ori iei metroul si cobori la lujerului, de aici mergi 2 statii pana la piata cu 41 spre ghencea. Ca sa gasesti usor liceul, intreaba de sectia de politie care este undeva in spatele pieti, in fata sectiei ai sa vezi un mic parculet pentru copii si o gradina cu pomi dupa acesta, treci pe langa parculet si ai sa vezi intrarea in liceu. Mai bine te folosesti de GPS de la telefon daca ai si net.
Daca nu vrei cu metroul, iei travaiul 11, si oriunde pana la afi schimbi cu 25 sau 8, sau orice masina ce merge drept spre Plaza, cobori la Plaza iei 41 o statie.

bafta

| cristiana1234 explică (pentru Heliodor):

Merci mult. Tu ce clasa esti? Se intra dimineata saau dupa-masa? puppy dog eyes

| Heliodor a răspuns (pentru cristiana1234):

Am terminat acum 3 ani, Conerlia Bitoaica, directoarea mi-a fost dirigente

| cristiana1234 explică (pentru Heliodor):

Si intrai dimineata sau dupa-masa?

| Heliodor a răspuns (pentru cristiana1234):

Liceu dimineata, scoala de arte si mesei dupa-masa

| cristiana1234 explică (pentru Heliodor):

La profil de industrie textila si pielarie cand se intra?
si la ce ai dat BAC-ul? ca eu initial voiam sa intru la uman da am nimerit la Gheorghe Asachi si nu prea stiu multe despre acest liceu...

| Heliodor a răspuns (pentru cristiana1234):

Eu am fost la mate info, tu ai sa dai bacu romana, mate m2, si problema optionala intre bio fizica chimie cred, mai mult ca sigur vei alege biologia, o sa dai un atestat ce consta si practic, o haina desenata si facuta de tine, practica o vei face la Moisil, care este cam la o statie distanta spre afi. app uitate la asta doar ca este filmat din sensul opus fata de care team ghidat eu
https://www.youtube.com/watch?v=kvH1WqAp8Js

8 răspunsuri:
| Valitza_2801 a răspuns:

Pe strada in orice cazbig grin Funda?

| cristiana1234 explică (pentru Valitza_2801):

Macar daca ziceai ca pot ajunge cu masina pentru ca nu e nicio sansa sa pot merge atat de mult pe jos...rolling on the floor