| AlExUtZu4423 a întrebat:

Cum pot 'BANA' pe cineva, pe o pagina de 'FACEBOOK'? Multumesc!!!

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Doar daca esti admin-ul paginii. Dai click pe Edit/remove din dreapta-sus a postarii/comm-ului lui si dai report as spam, apoi alegi ban this person
Poti sa blochezi persoana daca te streseaza pe cont.

| AdamLevine a răspuns:

Nu poti face astalaughing)

Poti sa-l stergi de la prieteni si te streseaza asa de mult raporteaza-l.

| Smokey13s a răspuns:

Te duci pe profilul acelei persoane si pui mouse-ul pe casuta unde scrie Friends si o sa-ti apara o lista si dai "Unfriend"