| Te besk a întrebat:

Cum pot pune la hi5 poza de pornire adica aclo sus poti sa-ti pui poza si nu stiu cum trebuie. Instructii va rog! Dau fundita! Instructii daca se poate!

Răspuns Câştigător
| ilovemusic a răspuns:

Alegi poza care iti place si o sa-ti apara mai multe optiuni sus si alegi setare ca fotografie de profil/set as photo profile.

2 răspunsuri:
| asdffghjjkl a răspuns:

Pai...in primul rand dai la poza care o vrei si deasupra ei iti apare "setare ca fotografie de profil" si dai click si gata big grin

| vali_6207 a răspuns:

Pai cand uploadezi o poza iti apare in stanga dk imi aduc aminte 2 setari sa pui poza pentru profil sau coperta de album si u setezi ca poza de profil. asa mi se pare ca e dk imi aduc eu bine aminte. incearca si o sa vezi. ceau pooop:*