| Deejay9051 a întrebat:

Cum pot sa adaug jocuri in iphone 4 sau ipad 2 cu ajutorul pc-ului fara sa le cumpar din app store? ce program iti trebuie pentru a baga jocuri din pc prin cablul de date in ele?

5 răspunsuri:
| bogdanho a răspuns:

Iti instalezi in PC iTunes, dupa conectezi iPhoneul sau iPadul la PC(te sfatuiesc sa nu ii dai update daca nu stii sa ii faci jailbrea). Dupa ce ai conectat iDeviceul la PC ti se va deschide automat iTunes(daca nu se deschide deschidel tu), intri in AppStore si de acolo descarci ce jocuri vrei tu majoritatea sunt gratis, dar cele mai bune sunt cu bani. Apropo pentru iTunes iti trebuie cont, e foarte simplu sa faci un cont, completezi nume, prenume, data nasterii, etc etc.

| Madalynpgl a răspuns:

Foloseste iTUNES, ia-l de pe googlehappy

| Deejay9051 explică:

Am scris mai sus fara sa platesc bani, as vrea sa downloadez Pou GRATIS dar mi-a expirat cardul asa ca dureaza ceva timp sa fac altul, deci stie cineva cum sa downloadez jocuri de pe app store gratis?

| Costin_Petre_1999 a răspuns:

Cu cablul de date eu asa fac cu ipad 3

| cosminbit a răspuns:

Se Poate baga bani pe pou BANII MINEDE