| fsdsafdadxfad11223 a întrebat:

Cum sa adaug jocuri cu cablul de date de pe pc pe tableta?

4 răspunsuri:
| twilightt a răspuns:

Adc USB-ul nu? Pai daca ai jocuri pe laptop/calculator pur si simplu bagi cablu de date in laptop dar si in tableta si apoi o sa iti apara pe laptop un folder, il deschizi si tragi aplicatiile in ea. Sper ca te-am ajutat.Bye

| fsdsafdadxfad11223 explică (pentru twilightt):

Multumesc,dar am pe tableta un program numit SLIDE-ME si mi-am descarcat jocurile care mi plac

| sufletdeing3r a răspuns:

Trebuie sa descarci jocurile de pe:
https://play.google.com/store/apps/category/GAME?hl=en.
Apoi jocurile in format ''apk'' le transferi pe tableta si apoi de pe ea le instalezi. Bafta!

| fsdsafdadxfad11223 explică (pentru sufletdeing3r):

Multumesc dar am aflat ca este SLIDE-ME si mi-am descarcat jocurile preferete