| VitalyZdTV a întrebat:

Am dat peste o mare problema. mi-am luat astazi un iPhone 3g de la un tip de pe net, si nu pot pune jocuri pe el. Am alflat intre timp ca pentru a downloada jocuri de pe appstore, imi trebuie un cont, insa acesta necesita date despre cardul de credit al parintilor mei, iar acestia nu ma lasa sa le scriu ca sa imi fac cont ca cica le e frica ca le sparge contul. Da ma rog... Deci prin app store, nu pot lua jocuri. Am incercat apoi cu Safari, dar nu ma lasa telefonul. In final am incercat cu cablul de date, dar cand fac conexiunea intre iphone si pc, acesta imi identifica doar camera de filmat, asadar nici prin cablu nu am reusit. Stie cineva cum pot sa imi iau si eu jcuri pe iPhone? Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| daniixxl a răspuns:

Fa-ti un cont gmail si logheazate cu el.

1 răspuns:
| ALXXXXXXXXXXX a răspuns:

Salut
Nu trebuie nici un cont ..Intra pe http://www.zedge.com acolo iti alegi modelul Telefonului tau dupa care alegi ce vrei sa descarci (in cazul tau jocuri), alegi jocul dai download si il salvezi undeva in PC (Laptopul) tau... conectezi cablul de date la telefon, copiezi jocul in Folderul Jocuri sau Games de pe telefonul dau dupa care il instalezi direct pe Telefon
SUCCES
Funda?