| boooooring a întrebat:

Cum pot sa bag pe hi5 o melodie de pe youtube sau din alta parte, dar care sa porneasca automat.

Răspuns Câştigător
| Doddel a răspuns:

Intrii pe youtube dai la melodie dai la embed copiezi codu ala mare, unde scrie witdh si height scrii 0 oriunde vezi asta si unde scrie hl=en_us stergi si scrii fs&autoplay=1 apoi copiezi tot si adaugi la despre mine sau interese etc

5 răspunsuri:
| alissya a răspuns:

De exemplu de pe youtube ai la melodie imediat jos Cod de incorporat. dai copy te duci unde vrei sa pui pe hi5 la profil sau poza dai paste apoi salveaza si mergewinking
incearca sa veziwinking

| alissya a răspuns:

Am gasit cum bagi melodia sa iti porneasca automat.
deci fii atenta : Intri aici http://www.programeyahoodownload.tk/ si ai o lista de melodii. iti alegi ce melodie vrei dai clik pe ea apoi o sa iti apara acolo un cod al melodiei copy-paste -la poza sau profil unde vrei si se incarca singura :d nu mai trebuie sa ii dai drumul o sa inceapa sa cante :D
cu ocazia asta mi-am pus si eu o melodie la hi5.
sa imi spui daca te descurci daca nu lasa-mi id si iti explic mai pe indelete.
pupici...

| alissya a răspuns:

Apoi stii ce?
baga-ti funda undeva ca nu de aia am explicat si am cautat, iti mai cauta Politia data viitoare
o larevedere placuta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa bbine vezi sh u nu mai inteba pe altii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai din cur de 2 ori si gta