| alex123456 a întrebat:

Cum pot sa-mi aflu parola la un cont de mes al meu ca l-am făcut de patru ani si mi-am uitat parola va rog cine ma poate ajuta i dau vot +funda da măcar sa o sparg cum pls

Răspuns Câştigător
| celmareinvata a răspuns:

Pai in primul rand cand deschizi iconita de la yahoo uitete ca scrie jos acolo forgot your password si apesi acolo dar te intreaba niste lucruri sa te verifice dar trebuia sa le sti nu, ai vazut alea inainte de codul de securitate trebuia sa le scrii pe ceva sau daca le sti bine.Alta metoda este de a sparge parola dar nu ma pricep la asa ceva dar exista programe de asa ceva. Mult succes!

1 răspuns:
| alex123456 explică:

Va rog mult