| FlorinSalamNr1 a întrebat:

Cum pot sa vad orice informati despre oricine persoana chiar daca nu are vreun cont pe internet (de facebook,twiter, hi5, etc.)?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Nu poti afla, multe date au caracter secret. eu nici macar numele de familie nu mi-l scriu pe retele sociale, trebuie protejate datele personale, nu vrei sa te trezesti cu un furt de identitate.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Leatherleader a răspuns:

Nu poti! doar politia poate face asta!

| WUB a răspuns:

Poliția deține toate aceste date.
Nu ai cum să aflii totul despre o persoana dând un click pe net deoarece ar fi foarte riscant, gândeștete criminalii ce ușor i-ar găsi pe acei oameni.

Baftă!

| MicutzaThaPapusha a răspuns:

Nu poti! doar politia poate face asta!winking