| MihalceaLiliana a întrebat:

Cum pot șterge aplicația de la electrica neavând contul?

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

In ce sens ai aplicatia dar nu ai cont?

daca te referi ca ai descarcat pe telefon aplicatia dar nu te-ai inregistrat in ea, poti sa-i dai Unistall sau dezinstalare direct de pe telefon, cum faci asta? te duci unde ai instalate aplicatiile tii apasat pe pictograma aplicatiei mylectrica (sau ce denumire poarta ea) pana se deschide o fereastra (un chenar) de acolo selectezi "stergere aplicatie sau dezisntalare sau unistall" sunt orice forma apare acest lucru face acelasi lucru!

Daca aveai cont pe platforma si siteul lor se putea sterge contul din cadrul platformei cand te logai...dar ai zis ca nu ai cont!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii dai un uninstall din telefon