| DertaNastasiaDaniela a întrebat:

Cum pot șterge contul de la my electrica?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca sunteti a 3-a persoana care intreaba acest lucru, pe buna dreptate cei de la electrica au schimbat interfata si a devenit usor neprietenoasa mai ales daca esti conectat de pe telefon, explic imediat cum se poate sterge contul my electrica

cum sterg contul my electrica, explicat de simpatic laughing

Te conectezi in contul tau" my electrica" introducand datele tale de autentificare (adresa de email si parola aferente acestui cont)

sus in partea dreapta alaturi de numele celui care este titular de cont ai un omulet pe un fundal albastru (o pictograma) dai click pe el! dupa ce ai dat click pe acel omulet albastru (acea pictograma) alegi "CONTUL MEU" se va deschide o pagina denumita CONTUL MEU

acolo ai doua pictograme una albastra care se numeste "adauga cod client nou" si una rosie denumita "Stergere cont"

tu dai click pe cea rosie "Stergere cont"

se va deschide o fereastra care te va intreba daca esti sigur ca vrei sa iti stergi contul, adica " Sunteți sigur ca vreți sa continuați?"

vei da click pe "continua " pentru ca asta doresti si anume sa iti stergi contul!

astfel stergi contul my electricawinking