| Daygum a întrebat:

Cum pot trimite, o pereche de adidasi prin FanCurier? Vrea sa imi cumpere cineva de pe okazii, si nu stiu cum se procedeaza, ca sa trimit. Cum e cu plata ramburs? Cel mai detaliat raspuns primeste o funda!

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Pui conditia"plata la destinatie" si firma de curierat se ocupa ea de tot.Alege o firma serioasa si totul va fi ok si chiar vei fi indrumat in nelamuririle tale. Taxele sunt oarecum piperate( 20-30 ron) insa scoti parleala din pretul adidasilor sper.Succes