| Yahoo965 a întrebat:

Cum procedez să trimit o culegere prin poştă? Dacă sunt minor, pot să o trimit fără acordul părinţilor?

5 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Daca ai buletin o poti trimite singur, nu ai nevoie de parinti.

| adrianbestboy98 a răspuns:

Iti trebuie buletin

| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

De ce nu? Nu e cine stie ce

| HailSithis a răspuns:

Nu pentru ca va trebui sa o duci la un ghiseu si nu te valasa daca esti minor! ASA E LEGEA! FUNDA!

| Samoila_Alexandra_1989 a răspuns:

Sigurhappy ai nevoie doar de buletinhappy si trebuie sa faci colet.dar cel mai bine mergi la posta sa intrebi.ca eu sincer pana acum nu am mai trimis, dar am primit foarte multe colete.chiar si carti.si tot asa mi-au ajunshappy si o sa trebuiasca sa platesti taxa de transport care e intre 8 si 11 lei.asta daca nu alegi sa plateasca persoana careia ii trimitihappy