| WarMan a întrebat:

Cum pun un windows pe CD/DVD prin nero?Funda!

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Simplu.Cumperi un CD/DVD dupa care scoti un windows si intri pe Nero urmand sa dai "Image, Project, Copy" si dupa "Disc Image Or Saved Project" happy

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

P.S:asta e diferit de punerea unui joc pe CD/DVD (ca sa pui un joc pe un cd sau un dvd dai make data. Poti folosi metoda asta si la jocuri care am spus-o mai jos dar cand bagi cd-ul sau dvd-ul in unitate vei juca direct fara sa instalezi jocul sau sa il copii in calculator cum e normal )winking