| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa mearga numerele din partea dreapta a tastaturii ca nu mai merg

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Nicoleta a răspuns:

Poate nu e apasat butonul Num look ( de deasupra cifrelor). Trebuie sa ai prima luminita aprinsa.

| CybeRAthlete a răspuns:

Apasa "num Lock" se va aprinde un beculet pe tastatura si va fi totul ok.
bafta

| Vampă a răspuns:

Trebuie sa fie un buton pe care scrie Num Lock. daca apesi pe el ar trebui sa meargawinking

| GeoXD a răspuns:

Apasa pe "Num Lock"

| Domyno a răspuns:

Mai intai trebuie sa activezi Num Look-ul! Pe tastatura e chiar deasupra tastei 7.

| celmaitare a răspuns:

Nu ai ce face. ia-ti o alta tastatura

| weeds a răspuns:

Apesi numlk.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apasa "Num Lock", il gasesti deasupra tastei 7.

| Gabriella10 a răspuns:

Buna:*
Pai deasupra lor.mai exect deasupra tastei 7 scrie Num Lock.De acolo. le faci sa mearga.sau sa nu.Adica daca ele acum merg si apesi pe "Num lock" le faci sa nu mearga insa daca apesi din nou pe acceasi tasta vor merge iarwinking
Incearca si vezi daca reusesti:*
Sper ca te'am ajutat:*

| andreea_8131 a răspuns:

Vezi ca in dreapta ai num lock si apesi pe el si ti se apride un beculet verde deasupra nr ...acuma nu stiu cum iila uh da la mine asa ii.