| Zzz_5296 a întrebat:

Cum sa fac sa termin doua caiete de vacanta pana incepe scoala dau fundita la cele mai de ajutorwinking

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Te straduiesti si termini macar un caiet. Te joci mai putin pe calculator, iti faci chiar un program unde vei scrie cat timp trebuie sa scrii an acel caiet pe zi. Daca ai frati sau surori mai mari, roaga-i sa te mai ajute din cand in cand.Si nu te da batuta deloc!happy

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Las-0 asa ca merge asa, nici eu nu am facut nimic vacanta asta si trec in a 11

| mihaelabr a răspuns:

Te apuci si scrii intruna fara sa te oprestiwinking
mai sunt 5 zile si tu de abia acum te-ai apucat?

| Maria_Roxana_1994 a răspuns:

Si eu imi pun aceiasi intrebare crying(((

| daNNuTz a răspuns:

Caiet de vacanta? Da vacanta e pentru a invata?