| alynusha2992 a întrebat:

Cum sa imi pun muzica si poze pe telefon cu blututul? plss raspundeti cat mai repede plssss dau funda.:*

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pc-ul tau are bluetooth? Daca nu are atunci trebuie sa cumperi o cheita bluetooth ca sa faci conexiunea intre pc si telefon! Aici ai niste cheite ca sa-ti dai seama http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-adaptor-usb-bluetooth.html Bafta!

1 răspuns:
| push2gl a răspuns:

Activezi bluetooth-ul pe calculator(telefon ) si celalalt telefon si realizezi un transfer intre cele 2