| Licurici05 a întrebat:

De ce nu imi merge touch screen`u la telefon? Va rog raspundeti mor aici funda si ce mai vreti voi doar raspundeti plssss

3 răspunsuri:
| Licurici05 explică:

Haha ce amuzant esti nu am dat cu el de pamant nu l'am udat nu nimic pur si simplu de odata nu mai merge

| andrei1121 a răspuns:

Pai de unde naiba sa stim noi de ce nu-ti merge tie tuch screen ai dat cu el de pamant ceva de genul aceasta

| Adrian_Pintea_1991 a răspuns:

Si eu am patit acelasi lucru.am umblat cu mana uda pe el si nu mai mere tachu`straight face. urmeaza sa ma duc cu el la un service daca nu isi revine.straight face