| victoas a întrebat:

Cum sa iti faci cont paypal (care sa mearga) nu stiu dc imi da eraoare la codul postal si tara date personale si in legatura cu codul de la card nu stiu dc nu merge este unu de mai mult de 4 litere?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca iti da eroare poate ai gresit la datele respective. Din cate stiu (si eu am 2 carduri) cardul are doua coduri si niciunul nu este cu litere, un cod format din 4 grupe de cate 4 cifre, inscris pe fata cardului si codul PIN (un numar de 4 cifre) care constituie un fel de parola, ce se introduce cand scoti bani din bancomat ori platesti cu cardul. Numai bine!