| v123 a întrebat:

Cum sa reincarc contul orange gratis?

4 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

Nu-i cum!

| Cosminovici18 a răspuns:

Buna! Trimite sms la 330 cu texut 100 min si-ti da gratis 100 minute in retea trebuie sa ai doar contul activ si fara credit daca ai credit iti ia din credit cand trimiti mesajul a mai patit-o cineva laughing

| hummer24 a răspuns:

Nu stiu dar daca aflii sa imi zici happy puteam sa fac pariu ca esti pe Orange dupa avatar laughing

| v123 explică:

Am aflat! trimit un sms la numarul 2090 cu textul od+ 544 262 812 7.Eu am incercat si am primit 50lei gratis.Atentie pentru a trimite sms trebuie sa ai in cont minim 25lei.