| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa scap de matreata?
cum sa nu AM PARUL UNSUROS?

dau funda!

2 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Iti recomand samponul head and shoulders cu menta, spalate regulat la 2-3 zile si vei scapa de matreata.Si eu folosesc acelasi sampon. O seara buna.

| al3xander a răspuns:

Eu sunt baiat si am parul lung de 2 ani nu stiu daca e bine sa dau sfaturi la fete despre par dar iti spun cum il intretin eu: in primul rand cand te speli trebuie sa ajunga samponul pana la radacina, dupa depinde de sampon (daca vad ca fac matreata sau este unsuros schimb samponul), cand iti atingi parul sa fii spalata pe maini si nu in ultimul rand schimba cat mai des fata de perna.