| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa trimit mesaje pe yahoo?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu incepere din toamna anului trecut, Yahoo messenger este intr-o noua varianta, doar de mesaje text (fara voce si video). Noua versiune se poate instala dupa dezinstalarea versiunii vechi (care nu mai e functional).

Poti folosi si messengerul si online sau cel inclus in yahoo mail.

| Lioana a răspuns:

Te referi la mailuri sau la mesajele de pe softul de chat:
yahoo messenger?

| anonim_4396 explică (pentru Lioana):

La mailuri ma refer

| Lioana a răspuns:

Te loghezi in contul de mail de la yahoo
https://login.yahoo.com/......tps?/beta/
Deasupra listei cu mailuri primite ai o bara pe care ai urmatoarele optiuni: Compose, o casuta pentru selectarea tuturor mesajelor, Archive, Move, Delete, Spam, More.
Dai click pe Compose si iti apare fereastra pentru scrierea mesajului. Completezi destinatarul la "To" scrii subiectul mesajului la "Subject" (optional), Mai jos scrii mesajul. Pentru trimitere click pe "Send" (jos sub mesaj).

| MbCristi199 a răspuns:

Ce id ai?

| MirceaIvan a răspuns:

Bună ziua am o problema cineva îmi folosește mail-ul parola la mail istragram nu pot folosi mail de loc vreau sa recuperez mail-ul