| anonim_4396 a întrebat:

Cum scot oja de pe blugi? Am incercat pe o margine cu acetona, dar nu prea a mers, plus ca mi-e ca stric blugii.

4 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Acetona e singura solutie

| viorela a răspuns:

Smacchia tutto si apa calda

| viorela a răspuns:

Sgrassatore si apa rece

| tzutzy a răspuns:

Daca nu a mers cu acetona incearca cu gaz dar blugii isi vor pierde culoarea, dar poti incerca sa "razui" oja de pe panlatoli cu varful cutitul si nici nu se vor stica iar partile mai mici care vor mai ramane poti inmuia un bat de urechi in dizolvant si apoi sa cureti usor, dupa ii pui la spalat sa scapi de miros.SUCCES!