| deniku202 a întrebat:

Cum se adauga o persoana pe Yahoo Messanger daca am ignorat-o? Mereu imi zice ca trebuie sa o sterg din lista de persoane ignorate.Dar nu stiu sa fac nici asta.Va rog explicati-mi exact cum se procedeaza. FUNDAA!

1 răspuns:
| GodLight a răspuns:

Pai,intri pe yahoo messenger vezi ca ai sus o optiune "messenger"da-i click si dupa cauta in lista aceea Preferences, iar acolo Ignore List si o sa-ti apara o lista cu persoanele pe care le ai la ignore.tu cauta persoana pe care vrei sa o scoti si dai pe Remove, apoi poti sa il adaugi din nou in lista. Sper ca ai inteles!
Pa, pa.