| radumanolescu a întrebat:

Cum se aduce vizitatori unici pe un site fara reclama platita?

Răspuns Câştigător
| queeny a răspuns:

Iti trebuie un continut bun happy.
Si important e ca dupa ce intra o data, utilizatorul sa aiba motive pentru care sa intre si a 2-a oara happy

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Poti face link/banner exchange cu alte site-uri. O alta optiune ar fi sa recrutezi "o echipa" care sa se ocupe cu "marketing-ul"...
O zi buna! happy

P. S : Nu uita sa-l inscri in cat mai multe motoare de cautare precum google, yahoo, msn, cuil etc.

| X a răspuns:

Simplu asta e ecuatia
situri de top=voturi=google=vizitatori=succes
Sper ca ti-a fost de folos.Defat stiu ca ti-a fost eu asa am facut 100%work