| ela_9708 a întrebat:

Cum se decodeaza un samsung c3050? adica sa pot pune si alte cartele, pentru ca el este codat in orange! dau funda celor care stie

Răspuns Câştigător
| qLoveSmileღ a răspuns:

Si eu mi-am codat telefonul de pe Vodafone pe cosmote. l-am dat la niste oamenii care se ocupa de telefoane etc... dupa o zi m-am dus sa il iau si era codat. ca sa il codezi du-te la un magazin de telefoane sau care se ocupa de ele, da-i telefonul si ti-l codeaza ( 1 zi dureaza ) dupa trebuie sa-ti cumperi si cartelabig grin... fundita?

2 răspunsuri:
| deutza a răspuns:

Mergi la Orange si zici ca vrei sal decodezi si platesti o anumita suna si til decodeaza

| AaaNNnnAaa a răspuns:

Nu poti face u asta.trebe sa te duci la un decodator.si eu am acelasi telefon dar sunt pe Vodafone si asa a trebuit sa fac. funda?